Biblioteka jest otwarta w godz. 9.00-13.00.

Procedury udostępniania materiałów bibliotecznych »

Konkurs różańcowy

Konkurs Różańcowy23 października w Centrum Dialogu im. Jana Pawła II w Toruniu odbyło się zakończenie IV Międzyprzedszkolnego Konkursu "Różaniec - skarb który trzeba odkryć".

Zadaniem adresatów: dzieci 4-, 5-, 6-letnich było wykonanie najładniejszego, a zarazem najciekawszego różańca z pomocą rodziców lub dziadków. Pomysłodawczyniami i koordynatorkami tego przedsięwzięcia były Panie Monika Kamińska i Hanna Muchewicz.

Konkurs „Różaniec - skarb, który trzeba odkryć” również w tym roku cieszył się dużym zainteresowaniem.  Wzięły w nim udział 22 placówki: przedszkola miejskie i prywatne oraz oddziały przedszkolne z Torunia, Złejwsi Wielkiej, Złejwsi Małej, Małej Nieszawki, Trzebczyka, Dąbrowy Chełmińskiej, Nowego Grodziczna, Krotoszyn i z Małek.

Składał się on z dwóch etapów: pierwszego - wewnątrzprzedszkolnego i drugiego - międzyprzedszkolnego. Nad pierwszą częścią czuwało 17 opiekunów, którzy spośród prawie 300-stu prac, wybrali 66 najładniejszych różańców i dostarczyli je do organizatorów, do drugiego etapu.

Zdjęcia z gali konkursowej »

 


Budowa Centrum Dialogu była współfinansowana ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego i środków Gminy Miasta Toruń